Ewa Kunik

mgr Ewa Kunik

Od ponad 8 lat aktywnie jestem związana z fizjoterapią. Specjalizuję się w rehabilitacji ortopedycznej, przed i pooperacyjnej, ze szczególnym zwróceniem uwagi na kręgosłup, szyję oraz kolano. Dodatkowo od wielu lat współpracuję z pacjentami z bólem przewlekłym, bólami głowy oraz dysfunkcją stawu skroniowo - żuchwowego. W swojej praktyce mocno stawiam nacisk na edukację pacjenta i uważam, że Nasz organizm posiada ogromne możliwości samoleczenia, a my powinniśmy go aktywnie wspierać poprzez rehabilitację.

Przez 4 lata współpracowałam z jedną z topowych klinik ortopedycznych związaną z FIFA Medical Center of Excellence oraz jedną z najpopularniejszych trenerek personalnych w Polsce. Aktualnie przebywam na stażu zagranicznym w Singapurze, pracując na co dzień z pacjentami ortopedycznymi, dodatkowo pogłębiając temat zdrowia kobiet oraz bólu przewlekłego na kursach w Australii.

Odbyłam liczne szkolenia dokształcające w Polsce oraz za granicą (ponad 800 h), jestem studentem Akademii OMT oraz prezentowałam swoje przemówienie na konferencji PtArtro we Wrocławiu w 2021. Na co dzień prowadzę projekt pod nazwą Fizjofabryka, gdzie z pomocą social mediów szerzę wiedzę o zdrowiu i profilaktyce. Wraz z zaproszonymi gośćmi poruszamy tematy dotyczące fizjoterapii, aktywności, leczenia, diety, regeneracji, suplementacji oraz jakże ważnego zdrowia psychicznego. Głęboko wierzę w to, że zdrowie jest najważniejszą wartością w Naszym życiu.

 

Instruktor prowadzi kursy

Sposoby radzenia sobie z bólem w praktyce fizjoterapeuty

Nagranie z dnia 10.05.2023

webinar

mgr Ewa Kunik

 

Szczegóły Szczegóły

Rehabilitacja stawów skroniowo - żuchwowychNagranie z dnia 09.08.2023

webinar

mgr Ewa Kunik

 

Szczegóły Szczegóły
reg
cep
gwsh
KINESIO
medical
pino
moment
wseit
mueller
wsr
wsr
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl