Masaż stopy-webinar
 

Webinar

Masaż stopy jako środek zapobiegania kontuzjom u sportowców

Opis webinaru

dr Marta Piechowska

dr Marta Piechowska
 

Opis WEBINARU

WEBINAR pt: Masaż stopy jako środek zapobiegania kontuzjom u sportowców


Zakres tematyczny:

Masaż to jak zawsze podkreślam najlepszy środek przeciwbólowy bez skutków ubocznych. Czy można za jego pomocą zapobiegać kontuzjom?
Jak najbardziej!

Wiedząc, że ciężar ciała jest rozłożony na prawy i lewy staw skokowy, na kość skokową, guz piętowy oraz w przód w stronę przodostopia możemy wiele zdziałać masażem. Pięta przejmuje ok 60% ciężaru ciała, śródstopie 8%, a przodostopie 32%. Masaż połączony z technikami refleksologii nie tylko daje poczucie ulgi, lekkość w stopie, ale również wpływa na jakość chodu, biegu co jest kluczowe w pracy ze sportowcami.

Na webinarze omówimy najczęstsze kontuzje sportowe oraz propozycję masażu sportowego stopy z elementami refleksologii.

Zapraszam serdecznie dr Marta Piechowska.


Webinar skierowany jest do:

Webinar dedykowany jest dla masażystów, fizjoterapeutów, trenerów personalnych, sympatyków aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia


Uczestnik otrzymuje:

  • prezentację z webinaru

  • certyfikat w PDF


Czas trwania

około 90 minut

Kurs prowadzony w formie online- NA ŻYWO

Termin: 8 września g.19:00

cena: 99,00 zł

Instruktor

dr Marta Piechowska

Rehabilitantka ruchowa ze specjalnością: Masaż i odnowa biologiczna oraz Gimnastyka korekcyjna. Licencjonowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością: Fitness. Od 2016 Dyplomowana instruktorka I° Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Nauczyciel akademicki na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, nauczyciel w medycznej policealnej szkole "EduMedica" w Pabianicach. Autorka artykułów związanych z masażem dla czasopisma kosmetycznego "Cabines" oraz artykułów naukowych publikowanych w kraju i na świecie. Uczestniczka Mistrzostw Świata w Masażu, które odbyły się w Kopenhadze w 2019r pod patronatem International Massage Association. Miłośniczka masażu, naturalnej kosmetyki oraz jogi.

Poznaj wszystkich naszych instruktorów

 
 
reg
cep
gwsh
KINESIO
medical
pino
moment
wseit
mueller
wsr
wsr
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl